Вітання трудових колективів!

05.03.2021
⚘Весна і жінка... Ці два слова у нас завжди асоціюються з Міжнародним жіночим днем. А й справді, жінка весною розквітає, як і природа, хочеться квітів, краси, любові. Тому напередодні свята по всіх закладах та установах нашої громади відбулися урочистості з нагоди свята, і хоча карантинні вимоги не дали можливості для проведення традиційного святкового концерту - селищний голова Євгеній Травянко все ж привітав прекрасну половину нашої громади.
Так, напередодні свята, він привітав працівників культури, бібліотечної системи, керівників закладів освіти.
Неоминули увагою колективи соціальних закладів, зокрема Відділ соціального захисту населення, Службу у справах дітей, Територіальний центр соціального обслуговування населення, селищний Центр соціальних служб, Центр реабілітації для дітей – інвалідів.
З щирими побажаннями та букетами квітів селищний голова привітав колектив селищної ради, керівників комунальних закладів, у кожному колективі, з нетерпінням чекали гостей, бо прояв уваги для них – найцінніший подарунок.
Також цього дня Євгеній Травянко відвідав сім’ї загиблих АТОвців та висловив свою повагу матерям і вдовам наших героїв.
Зі святом!🌷
Ганна ВОЛОШИНА