Волонтер пробації - психологиня!

29.03.2021

Волонтер пробації та ще й психолог

18 березня 2021 року в приміщенні Арбузинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області за ініціативи начальника відділу підполковника внутрішньої служби Альони Петренко був підписаний договір про провадження волонтерської діяльності із психологом Арбузинського професійного аграрного ліцею Наталією Ковальчук.

Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законами України «Про захист персональних даних», «Про пробацію» й нормативно-правовими актами.

Волонтерська діяльність у пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, тому до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які усвідомлюють це ймають навички вирішення конфліктних і складних ситуацій.

Взаємодіючи з відділом пробації Наталія Ковальчук зможе допомогти суб’єктам пробації, які в силу обставин та складних умов життя, умисно чи з необережності вчинили кримінальні правопорушення й засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Тобто, під час відбуття покарання людина отримуватиме комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів. Суб’єкти пробації матимуть змогу отримати допомогу психологічного характеру, психологічнудіагностику й корекцію, що в свою чергу формуватиме сприятливі зміни у їх житті .

Кожен небайдужий та ініціативний разом із нашим відділом може приєднатися до співпраці. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку суспільства!

Євгеній Пономаренко інспектор Арбузинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області

2018 © Усі права захищено