Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Привітання
09.11.2021

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в  Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Цей день заснований з метою відзначення вагомого внеску працівників культури та майстрів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активної культурно-просвітницької діяльності.

  Культура – це бажання пізнавати прекрасне, самовдосконалюватися, шукати ідеали.

Культура – це те, що перетворює людину на дійсно розумну мислячу особистість. Культура об’єднує рід людський в єдине ціле, незважаючи на місце народження і мовну приналежність будь-якої людини.

Бажаю всім працівникам сфери культури та  майстрам народного мистецтва  нашої громади теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Хай щастить Вам усім у творчості і особистому житті. Зі святом!

 

Арбузинський селищний голова                            Євгеній Травянко

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше