Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вшанування до Дня Гідності та Свободи

Заходи
20.11.2020
З нагоди Дня Гідності та Свободи відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим Героям АТО
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.
Сьогодні, нашим святим обов'язком є віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Пам'ять загиблих героїв, які мужньо постали на захист прав і свобод людини та громадянина, прийшли вшанувати Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко тапредставники трудових колективів.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну. Після відбулося офіційне покладання квітів до пам’ятних знаків.
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше