Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Взаємодія податкової служби з об’єднаними територіальними громадами

Заходи
17.11.2021

Важливим пріоритетом діяльності податкової служби сьогодні залишається поглиблення партнерських відносин з об’єднаними територіальними громадами.

          10 листопада в рамках постійної взаємодії, податківці зустрілися з Арбузинським селищним головою Євгенієм Травянком.

          Під час розмови значна увага була приділена питанням організації роботи Арбузинської ДПІ, електронним сервісам ДПС, а також кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування.

          Податківці роз’яснили переваги користування безкоштовними електронними сервісами ДПС та зазначили, що сьогодні у платників, завдяки функціонуванню Електронного кабінету, є можливість отримати всю необхідну інформацію – довідки, консультації, подати звітність до податкових органів без особистих візитів до служби. Цей факт, враховуючи епідеміологічну ситуацію з COVID-19, набуває особливої актуальності в умовах сьогодення.

          В рамках роз’яснення основних аспектів одноразового (спеціального) добровільного декларування було зазначено, що громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти процедуру одноразового (спеціального) добровільного декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Наголошено, що податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та за кордоном.

          Податківці наголосили, що декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина, який має право на таке декларування. Декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо платниками через Електронний кабінет. Окрему увагу приділено питанню декларування готівкових коштів. Податківці зауважили, що до подання одноразової декларації платник має розмістити кошти в національній або іноземній валютах на рахунках зі спеціальним режимом використання у фінансових установах.

          Сторони обговорили інші питання подальшої співпраці – пошук резервів наповнення місцевих бюджетів, погашення податкової заборгованості, легалізацію праці тощо.

Щоб відчути переваги користування електронними сервісами:

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua  

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України уFacebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» 

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше