День Гідності та Свободи

Марафон Пам'яті
21.11.2021

21 листопада  ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

І сьогодні  нашим святим обов'язком є відродження країни, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Любов до України  єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Арбузинський селищний голова                            Євгеній ТРАВЯНКО

2021 © Усі права захищено