Вшанували память загиблих захисників України

28.08.2021

29 серпня 2021 року вся Україна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході війни  та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події розгорталися на сході України, саме на полях соняхів.  І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях став символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Арбузинська селищна громада вшановує пам'ять героїв, які віддали життя, обороняючи Батьківщину. 28 та 29 серпня  на території  Арбузинської селищної ради приспущено  Державні  Прапори  України на адміністративних будівлях місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ і організацій, на флагштоку, встановленого  на площі  селища, покладено квіти – соняхи на могили загиблих воїнів громади.