Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулося пленарне засідання десятої чергової сесії Арбузинської селищної ради

Заходи
06.09.2021
6 вересня 2021 року в залі засідань відбулося пленарне засідання десятої чергової сесії Арбузинської селищної ради.
На сесію прибули 20 депутатів з 22 загального складу Ради. Розглядалися питання селищного бюджету на 2021 рік; прогнозу селищного бюджету на 2022-2024 роки; затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2021 року; затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу; списання безнадійної дебіторської заборгованості ліквідованого банку «Україна»; внесення змін до штатного розпису відділу фінансів Арбузинської селищної ради; визначення органу управління майном підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади, про внесення змін та затвердження в новій редакції Переліку другого типу об’єктів комунальної власності ТГ, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону; визначення земельних ділянок для продажу прав на них на земельних торгах; затвердження персонального складу Адміністративної комісії про виконавчому комітеті Арбузинської селищної ради; затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Арбузинської ТГ; затвердження положення «Про порядок видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Арбузинської ТГ; надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Арбузинської ТГ; надання згоди на прийняття майна з державної власності у комунальну власність Арбузинської ТГ для забезпечення роботи ЦНАП; надання згоди на списання основних засобів; внесення змін до типового контракту з директором Арбузинської центральної лікарні; внесення змін до рішення «Про преміювання селищного голови» Арбузинської селищної ради на 2021 рік»; внесення змін до штатного розпису Арбузинської селищної ради на 2021 рік; внесення змін до штатного розпису Арбузинської ЗОШ №1 ім. Закерничного; затвердження програми розвитку молодіжної політики на території Арбузинської ТГ; внесення змін до Цільової програми розвитку цивільного захисту, запобігання та ліквідації наслідків стихійного лиха Арбузинської ТГ на 2021 -2023 роки; внесення змін до штатного розпису Служби у справах дітей; Вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»; земельні питання та різне.
На початку сесії була внесена пропозиція депутатом Первомайської районної рада Ірини Мягель про звернення депутатського корпусу Арбузинської селищної ради до Голови Первомайської РДА Сергія Саковського та Голови Первомайської районної ради Алєсі Порхун з проханням повернути кошти вільного залишку бувшого Арбузинського району у суммі понад 1 млн грн. для виплат заробітної плати в сфері медицини. Депутати підтримали дану пропозицію одноголосно.
Жителі громади виявляють інтерес та приймають участь в пленарних засіданнях, зокрема цього разу в наданні часу на виступ звернувся житель смт Арбузинка Юрій Онищенко, його прохання було задоволено, селищний голова Євгеній Травянко та депутат Сергій Філіпішин надали вичерпні відповіді з озвучених питань.
Депутатський корпус на чолі з головуючим Євгенієм Травянком сьогодні злагоджено провели пленарне засідання, що говорить про налагоджену співпрацю та взаєморозуміння.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше