Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання комісії ТЕБ і НС Арбузинської селищної ради

Новини
31.08.2021

 Сьогодні, 31 серпня 2021 року, під головуванням селищного голови Євгенія Травянка  відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Арбузинської селищної ради.

Директор  КНП «Арбузинська центральна лікарня» Ірина Доценко,  головний лікар КНП «Арбузинський  ПМСД» Лариса Смага, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лариса Ружанська   та в.о. начальника Відділу соціального захисту населення  Юлія Баджо доповіли про додаткові заходи щодо запобігання поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 на території Миколаївської області, зокрема перебіг вакцинації.

Напередодні початку навчального року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лариса Ружанська    доповіла про стан протипожежного захисту та готовність  об’єктів освіти до навчального року  2021-2022 р. та безпечну експлуатацію котелень в дошкільних закладах освіти та загальноосвітніх закладах громади.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше