Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Здорове суспільство - безпечне суспільство

Новини
15.04.2021

ЗДОРОВЕ СУСПІЛЬСТВО – БЕЗПЕЧНЕ СУСПІЛЬСТВО

 

 

13.04.2021 року в приміщенні Арбузинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області спільно із селищним центром соціальних служб Арбузинської селищної ради був проведений спільний захід на тему «Наше здоров’я – найцінніший скарб».

Даний захід був проведений відповідно до спільного плану заходів з соціально – виховної роботи із клієнтами пробації на 2021 рік. Під час заходу директор селищного центру соціальних служб Юлія ЩУЦЬКА розповіла присутнім, що на здоров’я людини впливає багато чинників – як внутрішніх, так і зовнішніх. І якщо людина буде піклуватися про себе і своїх близьких, буде дотримуватися елементарних правил гігієни, правильно харчуватися, радіти сонцю і підставляти долоні теплому весняному дощу, буде піклуватися про навколишнє середовище і допомагати своєму ближньому – то, безперечно, і здоров’я, а разом з тим і душевний стан у неї значно поліпшиться.   Здоров’я – найбільший дар, який ми отримуємо від природи. У житті кожен із нас хоче мати найкраще, а не те, що хтось пошкодив чи зруйнував. 

В умовах сьогодення та боротьби з пандемією COVID-19 у нашій державі, питання здоров’я суспільства стоїть дуже гостро, саме тому співробітники  Арбузинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області спільно із селищним центром соціальних служб Арбузинської селищної ради провели таких захід, адже здорове суспільство – безпечне суспільство. Здоров‘я – це одна з головних умов досягнення успіху в житті, не витрачайте даремно цей безцінний скарб, дарований природою. 

 

Євгеній ПОНОМАРЕНКО

Інспектор Арбузинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області

 

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше