Зустріч з представниками Первомайського РВ ПГУНП в Миколаївській області на тему "Безпечна дорога до школи" .

21.09.2021

Зустріч у школі

20 вересня 2021 р. на базі комунального закладу «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О.Закерничного Арбузинської селищної ради Миколаївської області» для здобувачів освіти відбулась зустріч з представниками Первомайського РВ ПГУНП в Миколаївській області на тему "Безпечна дорога до школи" .

Для здобувачів освіти 1-6-х класів відбулася зустріч з представниками державної пожежної рятувальної частини № 6 Первомайського р-ну.