Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

ОКРУГИ З ДЕПУТАТАМИ

01.02.2021

Арбузинський виборчий округ № 1 217 -Івко Олександр Сергійович

Вул.Гоголя, вул.Шевченко: 1–91; вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, пров.Крайній, пров.Кузнечний, пров.Широкий

Арбузинський виборчий округ № 2 - 220- Сердюк Віталій Олександрович

Вул.Садова: 1–6; вул.Степова: 1–14, 16, 18; вул.Хліборобна: 2, 4, 6; вул.Центральна: 4–25, 27; пров.Котляревського, пров.Л.Українки

Арбузинський виборчий округ № 3 - 237- Ніколаєнко Євгеній Анатолійович

Вул.Шевченко: 92–116, 118–132; пров.Далекий, пров.Матросова, пров.Рибний

Арбузинський виборчий округ № 4 249- Лагно Костянтин Станіславович

Вул.Садова: 7–87, 89, 91; пров.Артилерійський, пров.Вишневий, пров.Комарова

Арбузинський виборчий округ № 5 – 227-Бєлік Тетяна Степанівна

Вул.Степова: 15, 17, 19–104, 106; вул.Хліборобна: 1, 3–3А, 5, 7–36; пров.Сонячний

Арбузинський виборчий округ № 6 287- Єдин Володимир Віталійович

Вул.Зарічна, вул.Шевченко: 117, 133–198, 202, 206, 208, 210, 212, 214; пров.Травневий

Арбузинський виборчий округ № 7 227-Мартинко Олег Григорович

Вул.Молодіжна: 1–25; вул.Східна, вул.Хліборобна: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Центральна: 26, 28–60; пров.Каштановий: 3–20; пров.Короткий, пров.Торговий

Арбузинський виборчий округ №9 245- Пигида Петро Михайлович

Вул.Садова: 88, 90, 92–162; вул.Шевченко: 199–201, 203–205, 207, 209, 211, 213, 215–244; пров.Новий, пров.Піщаний

Арбузинський виборчий округ № 10 – 260 –Ікленко Валентина Василівна

Вул.Центральна: 92, 94, 96, 100, 102, 104–163; вул.Шевченко: 245–330; пров.Дружби

Арбузинський виборчий округ № 11 – 275- Волошина Ганна Володимирівна

Вул.Івана Франка, вул.Миру, вул.Садова: 163–201; вул.Степова: 105, 107–130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156–156А, 158, 160, 162, 164, 166, 168; вул.Яблунева, пров.Новокрасненський, пров.Тихий

Арбузинський виборчий округ № 12 – 281 –Артюхов Сергій Миколайович

Вул.Будівельна, вул.Молодіжна: 26–67; вул.Степова: 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169–210; вул.Хліборобна: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–156;

Арбузинський виборчий округ № 13 239 –Гридіна Любов Олексіївна

вул.Бондаренко: 1; вул.Набережна

Арбузинський виборчий округ № 14 – 363-Медиченко Вікторія Вікторівна

вул.Олега Ольжича, вул.Пушкіна

Арбузинський виборчий округ № 15 – 247- Лісовець Ірина Василівна

вул.Верхня: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; вул.Шкільна: 1–90, 92, 94, 96; пров.Виноградний, пров.Квітневий, пров.Костянтинівський, пров.Криничний

Арбузинський виборчий округ № 16 – 249 –Кур’янов Сергій Васильович

вул.Бондаренко: 2–89; вул.Верхня: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–123;

Арбузинський виборчий округ № 17 – 171- Шніт Віктор Ярославович

вул.Жовтнева: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72Б, 74, 76, 78; вул.Шкільна: 91, 93, 95, 97–158; пров.Каштановий: 1–2;

Арбузинський виборчий округ № 18 228- Ненько Олександр Іванович

вул.О.Закерничного, вул.Учительська: 1–56; вул.Ясна, пров.Калиновий, пров.Редакційний, пров.Фестивальний

Арбузинський виборчий округ № 19 – 251-Черешня Володимир Миколайович

вул.Жовтнева: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Низова, вул.Учительська: 57–199;

Арбузинський виборчий округ №20- 223-Подобний Сергій Анатолійович

вул.Жовтнева: 79–150; вул.Коцюбинського

Арбузинський виборчий округ № 21 - 140- Кошетар Анатолій Володимирович

вул.Богдана Хмельницького, вул.Лугова, вул.Мостова

Арбузинський виборчий округ № 22– 231-Філіпішин Сергій Борисович

с.Вишневе, с.Полянка

Арбузинський виборчий округ № 23 254-Кислиця Володимир Григорович

с.Новокрасне – вул.Дальня, вул.Миру, вул.Польова, пров.Прохладний

Арбузинський виборчий округ № 24 159-Хатунцев Сергій Борисович

с.Новокрасне – вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Маяковського, вул.Радужна, вул.Степова, вул.Хліборобна, пров.М-Корабельний

Арбузинський виборчий округ № 25 -276- П’ятківський Василь Андрійович

с.Новокрасне – вул.Величко, вул.Гагаріна, вул.Лук’янова, вул.Молодіжна, вул.Пушкінська, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Шевченко, вул.Южна, пров.Набережний

Арбузинський виборчий округ № 26 – 233-Кустенко Олексій Віталійович

с.Новокрасне – вул.Альберта Атояна, вул.Корольова, вул.Кропивницького, вул.Лермонтова, вул.Полєшкіна, вул.Прохладна, вул.Сонячна, вул.Толстого, вул.Чкалова, пров.Виноградний, пров.Мічуріна

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше